Gyógyszermellékhatás: már a beteg is jelentheti

Gyógyszermellékhatás: már a beteg is jelentheti

A gyógyszerek biztonságosságát növelő, a mellékhatás-bejelentések hatékonyabb kezelését és a mellékhatások megelőzését szolgáló rendelet lépett életbe – közölte az egészségügyi államtitkárság.