Megszavazta az Országgyűlés a kiskereskedelmi adót

Megszavazta az Országgyűlés a kiskereskedelmi adót

500 millió forint feletti forgalom után vetik ki újra a kiskereskedelmi adót a patikákra is, hiába javasolta az Emberi Erőforrások Minisztériuma az ellenkezőjét, közli az RTL Klub.