A britek kiköpték az egészséges margarint

A britek kiköpték az egészséges margarint

18 havi agónia után az Unilever tulajdonában lévő Flora margarinmárka bejelentette, hogy visszatérnek a régi ízhez, miután nem jött be a fogyasztóknak az új íz és az egészséges formula.