Idén is lesz friss zöldség, gyümölcs az iskolákban

Idén is lesz friss zöldség, gyümölcs az iskolákban

A program célja, hogy a gyerekekben kialakítsa a rendszeres tej-, valamint a zöldség- és gyümölcsfogyasztás iránti igényt, ezáltal csökkentse a túlsúly és az elhízás kockázatát.

Közétkeztetés-javító kampányokat indít az OGYÉI

Közétkeztetés-javító kampányokat indít az OGYÉI

Két új, a közétkeztetés minőségét javító kampányt hirdet az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet.