Ha nem a patikába, akkor hová?

Ha nem a patikába, akkor hová?

Véget vet a kormányzat a használt injekciós tűk gyógyszertári begyűjtésének, ez a feladat a továbbiakban kizárólag a kórházakra és a szakrendelőkre hárul.