Három nap a gyógyszerészet jegyében

Három nap a gyógyszerészet jegyében

A gyógyszertár-működtetés jogi és számviteli kérdései is napirendre kerültek a XXIII. Gyógyszertár-működtetés Konferencián, amelyet március elején rendeztek meg Hajdúszoboszlón.