Drágább lett az inzulin, többe kerülnek a cukorbetegek

Drágább lett az inzulin, többe kerülnek a cukorbetegek

A cukorbetegek több inzulint használnak, és körülbelül kétszeresébe kerül a kezelés, mint egy évtizeddel ezelőtt, jóllehet kérdéses, hogy a gyógyszer újabb formái valóban hatásosabbak-e elődeiknél – állítják a Yale Egyetem kutatói.