A magyar gyógyszerkutatásért plakettet kapott Hohmann Judit

A magyar gyógyszerkutatásért plakettet kapott Hohmann Judit

A Kisfaludy Lajos Alapítvány elismerésében részesült Hohmann Judit, az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar Farmakognóziai Intézetének vezetője.