Elfogadták a patikai hitelprogramot
Megtárgyalta és elfogadta a kormány a többségi gyógyszerészi tulajdon elérését segítő patikai hitelprogramról szóló előterjesztést, jelentette be Giró-Szász András kormányszóvivő csütörtökön a Parlamentben tartott sajtótájékoztatón.
