Az első gyógynövénytár

Az első gyógynövénytár

A gyógynövények alkalmazásának egyik legkorábbi írásos emléke a Kr.e. 1534-ből származó egyiptomi Ebers-papirusz, derül ki a GyógynövényLap legfrissebb írásából.