A britek kiköpték az egészséges margarint
18 havi agónia után az Unilever tulajdonában lévő Flora margarinmárka bejelentette, hogy visszatérnek a régi ízhez, miután nem jött be a fogyasztóknak az új íz és az egészséges formula.
18 havi agónia után az Unilever tulajdonában lévő Flora margarinmárka bejelentette, hogy visszatérnek a régi ízhez, miután nem jött be a fogyasztóknak az új íz és az egészséges formula.
