Iskolabüfé fesztivál
November 25-én fesztiválra invitálja az iskolabüféket üzemeltető vállalkozókat, iskola-egészségügyben dolgozókat, tankerület vezetőket, pedagógusokat és az egészséges táplálkozás iránt elkötelezett szülőket és gyerekeiket az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI).
Zacher Gábor: a szórakozóhelyek rosszabbak
A fesztiválok veszélyiről mostanában sokat írtak a sajtóban, a toxikológus most arra hívja fel a figyelmet: a szórakozóhelyeken annál sokkal kisebb a biztonság.
Fesztiválok idején
Egészségügyi törvénymódosítás: a nagyobb rendezvények helyszínére ideiglenes gyógyszertárak telepíthetőek, írja az MNO.
