Év végére elkészülhet a felsőoktatási stratégia
A felsőoktatási államtitkárságnak az a célja, hogy a két éve folyó stratégiaalkotási folyamat eredményeként év végén a kormány tárgyalja meg és fogadja el a magyar felsőoktatási stratégiát, közölte Palkovics László, az Emberi Erőforrások Minisztériumának felsőoktatásért felelős államtitkára.
