HGYSZ: a patikák se fizessenek építményadót!

HGYSZ: a patikák se fizessenek építményadót!

A háziorvosi rendelőkhöz hasonlóan a patikák is mentesüljenek az építményadó fizetése alól – javasolja a Hálózati Gyógyszertárak Szövetsége (HGYSZ).

Mentességet kérnek a patikusok

Mentességet kérnek a patikusok

A Magyar Hírlap szerint azt szorgalmazzák a gyógyszerészek, hogy a patikáknak se kelljen helyi építményadót fizetniük.