Ne vegye félvállról a Covid után kialakult emésztési panaszokat!

Ne vegye félvállról a Covid után kialakult emésztési panaszokat!

Minden második Covid-beteg emésztési panaszokkal küzd, akár a gyógyulást követően is. A vírus belobbanthat korábban nem diagnosztizált, súlyos emésztőrendszert érintő betegségeket is, így ajánlott orvoshoz fordulni.