Az egyházi intézményekben is béremelés
Az egyházi fenntartású egészségügyi intézményekben dolgozóknak is emelkedett szeptembertől a fizetésük – közölte az Emmi egyházi kapcsolatokért felelős államtitkára.
Az egyházi fenntartású egészségügyi intézményekben dolgozóknak is emelkedett szeptembertől a fizetésük – közölte az Emmi egyházi kapcsolatokért felelős államtitkára.
