Startuptól okos az egészségügy

Startuptól okos az egészségügy

Az „Okos egészségügy, merre tovább?” elnevezésű kerekasztal-beszélgetésre voltunk hivatalos a GyártásTrend, ahol szakértők arról értekeztek, hogyan segíthet a technológia, amikor az egészségügy forráshiánnyal küzd, túlterhelt az ellátórendszer, és elöregedő a társadalom. A vendégek, egy vércukormérőket 30 éve fejlesztő hazai vállalkozás orvosigazgatója és egy biztosítási szakértő, véleményükkel, a saját szektorukból hozott példákkal színesítették az eseményt.