Állami kitüntetéseket és egészségügyi díjakat adtak át
Állami kitüntetéseket és egészségügyi díjakat adott át Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere és Latorcai Csaba, a tárca közigazgatási államtitkára hétfőn délután Budapesten.
Akik az elődök szellemiségét követik, értéket hoznak létre
Aki Semmelweis Ignác és Boldog Batthyány-Strattmann László szellemiségét követi, értéket hoz létre és értéket őriz, hangoztatta Kásler Miklós a Semmelweis-napi elismerések átadásán hétfőn a Pesti Vigadóban.
Batthyány-Strattmann László- és Pro Sanitate-díjakat adtak át
A Pesti Vigadóban rendezett ünnepségen az egészségügyi munkát elismerő díjakat adott át Kásler Miklós miniszter és Csiki Zoltán egészségügyi fejlesztésekért felelős helyettes államtitkár.
