Miért szabadulhatott el a sárgaláz Angolában?
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szerint hamis oltási bizonyítványok miatt.
Angolában egyre többeket öl meg a malária
Egyre többen halnak meg maláriában Angolában; a mostani járvány az utóbbi évtizedek legsúlyosabbika, írja az MTI alapján a Magyar Idők.
