Állami kitüntetéseket adott át a nemzeti ünnep alkalmából a belügyminiszter
Állami kitüntetéseket adott át többek között az egészségügy területén dolgozóknak is a nemzeti ünnep alkalmából Pintér Sándor a Belügyminisztériumban.
Kitüntetések nemzeti ünnepünkön
Rétvári Bence, az EMMI miniszterhelyettese és Fekete Péter, kultúráért felelős államtitkár augusztus 20-a alkalmából Magyar Arany Érdemkereszt, Magyar Ezüst Érdemkereszt, Magyar Bronz Érdemkereszt állami kitüntetéseket, valamint Móra Ferenc-, Pauler Gyula-, Szinnyei József-díjakat adott át a Pesti Vigadóban.
