Öt év alatt megháromszorozta forgalmát a 77 Elektronika
Több mint 10 százalékkal nőtt a teljes egészében magyar tulajdonú 77 Elektronika Kft. exportforgalma 2018-ban. A tavalyi, több mint 2,5 milliárdos exportnövekedésnek köszönhetően a családi tulajdonban lévő vállalat megközelítette a 31 milliárd forintos árbevételt, ami 2013-ban még 10 milliárd forint volt.
Háromszorosára bővült a 77 Elektronika balatonfüredi üzeme
Másfél milliárd forintos beruházással megháromszorozódott az orvosdiagnosztikai eszközöket előállító 77 Elektronika Kft. gyártóterülete a cégcsoport balatonfüredi üzemében és új gyártósorokkal is bővült.
Az egészségipar erősödése hatással lesz az egészségügy egészére
Az exportban már bizonyított egészségipari cégeket a gazdasági diplomácia eszközeivel is segíti a kormány – mondta Varga Mihály.
Magyar Innovációs Nagydíjat kapott a 77 Elektronika
Átadták a 2016. évi Magyar Innovációs Nagydíj pályázat elismeréseit szerdán az Országgyűlés épületében.
