Becsült olvasási idő: 1 perc
Az ÖRT tagja lett a Sanofi

A Sanofi ÖRT taggá vált, ezzel már tíz nagy gyógyszercég is tagja az ÖRT-nek.

Belépett az Önszabályozó Reklámtestületbe (ÖRT) a Sanofi. „A gyógyszerek reklámozása nagyon szigorúan szabályozott. Úgy kell reklámozni, hogy jogszerű, szakmai szempontból pontos és szakszerű, mindemellett a fogyasztók számára könnyen érthető legyen az üzenetünk. A fenti szempontok összhangja és az etikus reklámozás számunkra nagyon fontos, ezért is döntöttünk az ÖRT tagság mellett" – hangsúlyozta Asztalos Andrea kommunikációs igazgató.

„A cégek elkötelezettsége az etikus reklámozás iránt a reklámszakma egyik kiemelkedő értékét jelenti. Nem véletlen, hogy a világban az önszabályozás témájában a reklámot említik példaként. Ehhez pedig hozzátartozik, hogy a cégek nem csak etikusan reklámoznak, de részt is vesznek az önszabályozás működésében” – hangsúlyozza Fazekas Ildikó főtitkár.

Kvízek
Kiemelt rovataink