Becsült olvasási idő: 0 perc
Százezer koronavírus elleni vakcinát adományoztunk Örményországnak

A magyar kormány százezer koronavírus elleni vakcinát adományozott Örményországnak, jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldalán.

"Egy újabb ország vírussal szembeni védekezését segítjük egy olyan térségben, ahol amúgy sem könnyű az élet: 100 ezer vakcinát adunk Örményországnak", írta a miniszter.

Magyarország időben lépett, ezért van elég oltóanyagunk, így aki csak akarja, megkaphatja az első, a második és a harmadik oltást is, mondta. Mindez azt is jelenti, hogy tudunk segíteni, olvasható Szijjártó Péter Facebook-oldalán.

Kvízek
Kiemelt rovataink