A megyebeliek számára különösen érdekes lehet ez a film, hiszen az egyik rosszfiú szerepében láthatjuk dr. Gődény Györgyöt, akit egy nagykállói patikából ismernek, de testépítőként, személyi edzőként és a Tigers amerikai focicsapat oszlopos tagjaként is öregbíti már évtizedek óta Nyíregyháza hírnevét.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Rosszfiút játszik a gyógyszerész
Befejeződött a Valami Amerika harmadik részének forgatása. Az egyik rosszfiú szerepében láthatjuk dr. Gődény Györgyöt, közölte a Szabolcshír.
