A Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke levélben kereste meg az érintett gyártói szövetségek és a Nagykereskedők Országos Szövetsége elnökeit, hogy az átállással kapcsolatos patikai veszteségek csökkentése és az ellátási zavarok elkerülése érdekében, a korábban már kialakult gyakorlatnak megfelelően, az október 1-jétől hatályos árakat a gyógyszertárak felé már korábban érvényesítsék.
Az új árak érvényesítési időpontjairól a kamara honlapján folyamatosan tájékoztatnak.
