Az Országos Gyógyszerészeti Intézet honlapján ma százharmincöt helyet sorolnak fel, ahol próbálkozhatunk, de inkább ne tegyük, mert bár ezek mind megkapták az engedélyt, nagy részük már felhagyott az árusítással – írja a lap.
Próbálkozásaik során azt tapasztalták, hogy hasonló a helyzet a DM-nél is: helyenként van gyógyszer, de nem minden üzletben. A Tescónál árulnak gyógyszert, de az Interspar csak tervezi – olvasható a nlcafe.hu-n.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Nem nagy üzlet a patikán kívüli gyógyszerforgalmazás
A benzinkutak mára jobbára már feladták a gyógyszerárusítást, tapasztalta a Nők Lapja Café.
