A teljes cikk a Pharma Tribune 2014/3. számában olvasható.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Miről is beszélünk – Generáció- vagy tulajdonosváltásról?
A közelmúltban érdekes eszmecserének lehettem részese. A Facebookon harminc-egynéhány éves és fiatalabb kollégáktól próbáltam megérdeklődni, mit jelent a „generációváltás” a közforgalomban, amit néhányuk emleget és követel, és mihez kezdenének 50 millió forinttal a gyógyszerészet területén – hogy ne csak filozofáljunk.
