A Gyógyszerészek Világnapjának idei mottója: „Gyógyszerész - biztos pont az egészségben”.
A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság a Gyógyszerészeti Világszervezet tagjaként a gyógyszerészek helytállásának, a járvány során szerzett élményeik, tapasztalataik bemutatásával ünnepli meg a világnapot. Ezen az oldalon számos olyan írás, élménybeszámoló olvasható, amelyek bemutatják, milyen feladatok ellátásával segítették a gyógyszerészek a járvány elleni védekezést és a hozzájuk forduló betegeket.
