Becsült olvasási idő: 0 perc
Fehérorosz gyógyszerek érkezhetnek Magyarországra

Együttműködési megállapodást írt alá a belarusz Nativita gyószergyár és a magyar Pharma Gap Gyógyszer Nagykereskedelmi Kft., számolt be a BelTA hírügynökség nyomán a Magyar Narancs.

A megállapodást Belarusz budapesti nagykövetségén írták alá. A követség közleménye szerint a magyar társaság belarusz gyártmányú gyógyszereket regisztrálna és árulna Magyarországon, és más országokban. A forgalmazni tervezett gyógyszerek között van rákgyógyszer és citokinvihar kezelésére alkalmas szer is – számol be a Magyar Narancs.

A Nativita elsősorban súlyos betegségek kezelésére fejleszt gyógyszereket, és az egyik legnagyobb fehérorosz gyógyszercég.

Kvízek
Kiemelt rovataink