A készítményeket az SZTE SZAKK Járványügyi Ellátó Központ, a Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, a Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika, a Szemészeti Klinika, az Onkoterápiás Klinika, a Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika és a Sebészeti Klinika dolgozói között osztották szét.
A Béres Gyógyszergyár adományát az SZTE SZAKK Járványügyi Ellátó Központban Illésné Pál Erzsébet főnővér nevében Lövész Béláné Ibolya, a SZTE SZAKK Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán Gálné Róka Tünde főnővér vette át. A főnővérek a csomag átvételekor köszönetet mondtak a Béres Gyógyszergyárnak az immunerősítő adományokért, amelyek a koronavírus-járvány idején különösen jól jönnek.
