Becsült olvasási idő: 0 perc
Az OGYÉI költözhet a Szabolcs utcába

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézetet helyezhetik el a volt Szabolcs utcai kórház kiürített épületeiben – értesült a Magyar Nemzet.

A Magyar Nemzet úgy tudja: azért született meg ez a döntés, hogy az intézet a legmodernebb, XXI. századi körülmények között végezhesse feladatait. Megújulnak az intézmény biztonsági laborjai is.

A szóban forgó, Szabolcs utcai ingatlanban jelenleg a fővárosi önkormányzat működtet hajléktalanellátó intézményt. A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő korábbi tájékoztatása szerint a fővárost kilenc hónappal ezelőtt értesítették arról, hogy a Szabolcs utcai intézmény bérleti jogviszonya meg fog szűnni.

Kvízek
Kiemelt rovataink