A WHO vezetője, Tedros Adhanom Ghebreyesus szerint a globális koronavírus-járvány második éve veszélyesebbnek ígérkezik és több áldozatot visz magával, mint tavaly – figyelmeztettek.
Megértem, hogy az egyes országok miért akarják beoltani a gyermekeiket és serdülőiket, de most arra kérem őket, hogy gondolják át és ehelyett adományozzák az oltásokat a Covaxnak – fogalmazott.
