Becsült olvasási idő: 0 perc
A 7. osztályosok ingyen kapják

Csak igényelniük kell a szülőknek, és szeptember 13-ig térítésmentesen megkaphatja 7. osztályos lányuk a védőoltást, írja a Népszava.

A vakcinát azok a lányok kaphatják meg ingyenesen, akik betöltötték 12. életévüket, és a 2015/2016-os tanévben végzik az általános iskola 7. osztályát. Egy írásos tájékoztató csomag részeként már a tanév első napjaiban megkapta minden jogosult gyermek gondviselője a nyilatkozatot. A védőoltás igényléséhez szükséges nyilatkozatot a szülőknek kitöltve és aláírva kell visszajuttatni az iskolába, derül ki a nepszava.hucikkéből.

Kvízek
Kiemelt rovataink