Becsült olvasási idő: 0 perc
A 2018-as kamarai tagdíjfizetésről

A 2016 tavaszi küldöttközgyűlés döntése értelmében 2017. január 1-től a tagdíj főszabály szerint évenként egy összegben esedékes.

A számlát az összeg beérkezése után állítják ki és küldik meg, az adatlapon közölt költségviselő nevére és címére.

A tagdíjfizetéssel kapcsolatos adatokat a Magyar Gyógyszerészi Kamara megyei és országos szervezete bizalmasan kezeli és más célra nem használja fel.

Részletek

 

Kvízek
Kiemelt rovataink