A PTE ÁOK Gyógyszerészeti Intézete és a KGYSZ Ifjúsági Állandó Bizottsága sok szeretettel várja a kórházi-klinikai gyógyszerész kollégákat a "Betegbiztonság és hatékony gyógyszerterápia – Kórházi-klinikai gyógyszerészek pécsi szakmai hétvégéje 2013." című akkreditált (PTE ÁOK/2013.II/00004) továbbképzésre.

A szeptember 20-án (péntek délután) kezdődő és szombat délutánig tartó interaktív 16 kreditpontot érő, ingyenes szakmai programra a GYOFTEX-en és személyesen a szervezőknél ( [email protected]) lehet jelentkezni. A tavalyi évhez hasonlóan hasznos szakmai előadásokat és vidám baráti társasági programot igyekeznek összeállítani a szervezők.
Tervezett szakmai program:
- Péntek 14:00-15:30 - A táplálásterápia történeti fejlődése és gyakorlata (Dr. Schirm Szilvia szakgyógyszerész és Dr. Takács Gábor PhD)
- Péntek 15:30-17:00 - Klinikai gyógyszerészi feladatok a belgyógyászati betegek ellátása során (Dr. Lankó Erzsébet szakgyógyszerész, Dr. Fittler András PhD)
- Szombat 10:00-11:30 - Humán klinikai vizsgálatok intézményi koordinációja (Dr. Hilbert Helga jogász, Prof. Botz Lajos főgyógyszerész PhD)
- Szombat 11:30-13:00 - Kórházi, intézményi finanszírozás hatása a gyógyszerráfordításokra. Gyógyszerfelhasználás racionalizálása (Prof. Botz Lajos PhD főgyógyszerész)
- Szombat 13:00 Tesztvizsga
Bővebb információ a továbbképzés honlapján (kattintson ide!)
